




Плівка 80мкм 3м*100м поліетиленова для теплиць та парників УФ 2% 12 міс. 22 кг .Кременчук
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плівка світлостабілізована (теплична)
Плівка проводиться для накриття теплиць, до її складу додані спеціальний компонент, УФ стабілізатор, який продовжує термін служби тепличної плівки, підтримує всередині теплиці рівномірний температурний режим (особливо вночі) та захищає рослини, які чутливі до перепадів температур.
Плівка характеризується високою стійкістю до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання. Саме тому її найчастіше використовують в агросфері та сільському господарстві для теплиць та парників. Крім захисту від УФ-випромінювань стабілізована плівка затримує всередині теплиці інфрачервоні промені, створюючи тим самим парниковий ефект, що дозволяє використовувати теплицю в холодні пори року без додаткового опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пленка |
| Материал покрытия | Тепличная пленка |
| Ширина | 3 м |
| Толщина пленки | 80 мкм |
| Ширина рукава | 150 см |
| Ширина пленки в развороте | 300 см |
| Количество метров в рулоне | 100 м |
| Вес | 22 кг |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Особенности | УФ-стабилизатор |
- Цена: 4 314 ₴




