




Род под Weida(Kaida)на 5 удилищ А9-5
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний рід під Weida Rod Pod A09-5 на 5 вудлищ відрізняється легкою вагою, простою і надійною конструкцією. Виконаний з міцного алюмінію з порошковим покриттям, має регульовану довжину від 75 до 133 см і 4 ніжки, що регулюються по висоті. Посилена кріпильна гарнітура всіх з'єднань забезпечує високу стабільність та міцність. Окремо регульовані знімні ніжки дозволяють встановити рід під у різних варіантах і на нерівних поверхнях. При транспортуванні не займає багато місця та упаковується у спеціальну чохол-сумку. Алюмінієвий рід під Weida Rod Pod A09-5 дозволить із зручністю розмістити ваші вудлища в очікуванні улову та зробити вашу рибалку незабутньою!
Розміри :
- Довжина: 75 – 133 см
- Висота: ніжок 34-60 см, буз барів 40 см
- Ширина буз барів 65 см
- У складеному стані 77*23*7 см
- Вага 2,4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Weida |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Род под |
| Количество удилищ | 5 |
| Минимальная высота | 50 см |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная длина | 75 см |
| Максимальная длина | 133 см |
| Ширина | 65 см |
| Вес | 2.4 кг |
| Особенности | Возможна установка электронного сигнализатора, Телескопические ножки, Чехол |
| Состояние | Новое |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 77 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Высота в упаковке | 7 см |
- Цена: 1 957,90 ₴

