
Инкубатор бытовой Наседка ІСЦ 70 ручной переворот цифровой терморегулятор ламповый
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інкубатор ручний Квітка ІСЦ-70 цифровий, ламповий.
Ємність:
курячих яєць – до 42 шт.;
качиних, яєць індички – до 20 шт.;
перепелиних яєць – до 120 шт.
Корпус інкубатора виготовлений із цільнопресованого пінопласту завтовшки 3 см.
Переворот яєць – Ручний. У процесі інкубації необхідно кожні 10-15 годин перевертати усі яйця вручну, перед цим обов'язково промаркувати їх м'яким олівцем символами Х та О.
Терморегулятор – цифровий, з дисплеєм, вбудований у верхню кришку.
Нагрівальний елемент - 4 лампи
!!! Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Воздухообмен | Естественный |
| Нагревательный элемент | Ламповый |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Материал корпуса | Пенопласт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 47 мм |
| Длина | 47 мм |
| Высота | 24 мм |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 1 360 ₴

