
Инкубатор бытовой Наседка ИБ 36/144 с автоматическим переворотом (пластиковые лотки)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Інкубатор побутовий "Наседка" ІБ - 36/144 з автоматичним переворотом - це нова модель інкубатора місткістю на 36 курячих яйця, 144 перепелиних (залежить від розміру яєць).
Інкубатор побутовий «Наседка» ІБ – 36/144 – це збірний посилений корпус у металевому оцинкованому каркасі. Кришка інкубатора складається з чотирьох нагрівальних елементів, двох оглядових вікон.
Автоматичний переворот складається із вологозахищеного редукторного двигуна, лотка для яєць.
У комплектацію цієї моделі входять: таймер, цифровий терморегулятор та докладна інструкція до застосування, пластикові лотки.
Технічні характеристики:
Виробник: Наседка
Країна виробник: Україна
Тип: Інкубатор побутовий
Стан: Новий
Переворот яєць: Автоматичний
Тип живлення: Мережа 220 В
Потужність що споживається: 120.0 (Вт)
Підтримка температурного режиму: Автоматичне
Точність автоматичної підтримки температури: 0.1 (град.)
Підтримка вологості: Вільне випаровування
Повітрообмін: Природний
Нагрівальний елемент: Ламповий
Тип терморегулятора: Електронний
Матеріал корпусу: Екструдований полістирол
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Состояние | Новое |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Воздухообмен | Естественный |
| Нагревательный элемент | Ламповый |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 36 шт |
| Перепелиные яйца | 144 шт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
- Цена: 3 205 ₴

