


Инкубатор бытовой Наседка ИБ 56 с автоматическим переворотом (пластиковые лотки)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Інкубатор автоматичний Квітка 56
Будь-який інкубатор повинен забезпечувати рівномірне прогрівання та, як наслідок, розвиток яйця. У моделі квочка 56 це реалізовано за допомогою декількох функцій.
Насамперед варто відзначити наявність вентилятора для покращення циркуляції повітря. Крім того, в інкубаторі є 4 резервуари для води, які потрібні для підтримання вологості.
Нагрівання відбувається за допомогою 4 ламп розжарювання. Температура налаштовується із точністю до 0,1°С.
Переваги:
примусова циркуляція повітря (вентилятор);
цифровий терморегулятор;
низьке споживання електроенергії;
рівномірний розподіл тепла;
посилений корпус з екструдованого пінополістиролу
оглядові вікна;
природне зволоження за рахунок тарілочок для води;
інкубації всіх видів яєць;
спеціальний регулятор для провітрювання;
Ця модель розрахована на використання в домашніх умовах.
Призначення : яйця курей, качок, гусей, перепелів, індичок.
Квітка 56 оснащений лампами. Такі нагрівачі мають значну перевагу в тому, що у разі поломки їх можна знайти у найближчому магазині. При цьому точність налаштування та рівномірність підтримки температури забезпечується цифровим блоком керування.
Сторони інкубатора складаються з екструдованого пінополістиролу, що надає великої стійкості та термоізоляції корпусу. що є значною перевагою!
Ємність інкубатора :
56 курячих яйця;
30 качиних яєць;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Состояние | Новое |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Точность автоматического поддержания температуры | 0.1 град. |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Воздухообмен | Естественный |
| Нагревательный элемент | Ламповый |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Минимальная температура | 36 град. |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 56 шт |
| Гусиные яйца | 56 шт |
| Утиные яйца | 56 шт |
| Перепелиные яйца | 168 шт |
| Индюшиные яйца | 56 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 5 кг |
- Цена: 3 205 ₴

