


Грелка влагозащищенная ЕГ-1/5 с подогревом от USB 5В Shine(30*45см)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрогрілка водовідштовхувальна SHINE ЕГ-1/5 з підігрівом від павербанку
Електрична грілка SHINE ЕГ-1/5 – це супер знахідка в умовах, коли відсутнє світло та тепло. Підключивши електрогрілку до універсальної мобільної батареї (павербанку), завдяки ній Ви незабаром зможете зігрітися.
Електрична грілка незамінна для підігріву ліжка та індивідуального обігріву. Купуючи електрогрілку SHINE ЕГ-1/5 Ви завжди будете лягати в суху і теплу постіль, ніколи не мерзнути і, як наслідок, хворіти.
При першому використанні потрібно сісти на грелку на 15-20 хвилин ,або щось важке покласти зверху,тоді прогрів приладу відбудеться рівномірно та правильно
Переваги електрогрілки ЕГ-1/5:
- підтримання температури;
- безпечний пристрій;
- змінний чохол;
Технічні характеристики грілки від УМБ SHINE ЕГ-1/5:
- Живлення: USB
- Напруга живлення: 5 В
- Споживчий струм: 1,7 А
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Страна производитель | Украина |
| Тип грелки | Классическая |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Минимальная температура нагрева | 30 град. |
| Максимальная температура нагрева | 40 град. |
| Функция автоотключения | Да |
| Машинная стирка | Да |
| Съемный чехол электрогрелки | Да |
| Длина шнура | 0.9 м |
| Питание | Сеть 12В |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Повербанк |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 580 ₴

