
Поштова скринька перфорація ПОШТА та тризуб з металевим замком колір срібло
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поштова скринька з перфорацією, прикрашена символом тризубця та написом "ПОШТА", є вишуканим і функціональним рішенням для зберігання пошти. Його мідний колір надає йому розкішного і стильного вигляду, який приверне увагу і надасть унікального характеру вашому будинку або офісу.
Ця поштова скринька оснащена металевим замком для забезпечення безпеки вашої кореспонденції. Замок гарантує, що лише авторизовані особи зможуть отримати доступ до вмісту скриньки, забезпечуючи захист ваших поштових відправлень від несанкціонованого доступу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 1 шт |
| Тип корпуса | Цельный (цельносварной) |
| Наличие замка | Да |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Цвет дверей | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 21 мм |
| Глубина | 7 мм |
| Высота | 38 мм |
| Вес | 1.35 кг |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 500 ₴

