



Инкубатор бытовой Наседка ИПМ 120 ручной переворот мембранный теновый
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Інкубатор побутовий Наседка ИПМ 120 ручний переворот мембранний теновий
1. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ.
Інкубатор побутовий малогабаритний з ручним переворотом ІПМ-120 (далі – інкубатор) призначений для інкубації яєць усіх видів домашньої птиці в особистих господарствах.
Купуючи інкубатор необхідно перевірити його працездатність шляхом оцінки індикації включення в електромережу та роботи нагрівача (після 10-15 хвилин роботи), комплектності та відсутності механічних пошкоджень.
Перед тим, як включити інкубатор у мережу, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації та, в першу чергу, з правилами безпеки.
УВАГА! Після перебування інкубатора на холоді необхідно витримати його при кімнатній температурі не менше 2 годин перед включенням в електромережу. Інкубатор повинен експлуатуватися в закритих опалювальних приміщеннях за температури від +15°С до +35°С. Оптимальна температура при експлуатації ставить від +20°С до +25°С.
Не допускається потрапляння на інкубатор прямого сонячного проміння.
Підприємство-виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в конструкцію та електричну схему.
2. ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Кількість яєць, шт. (залежно від розміру):
- - курячих до 120
- - качиних чи індички до 100
- - гусячих до 80
- - перепелиних до 350
Перевертання яєць Ручне
Вентиляція природна
Підтримка вологості вільне випаровування
Підтримка температури автоматична
Діапазон регулювання температури, °С 36-40
Точність автоматичної підтримки температури, °С ±1,0
Напруга живлення, В 220 ± 22
Частота напруги живлення, Гц 50
Потужність, 65 Вт,
Габаритні розміри, мм,
- Довжина 600
- Ширина 600
- Висота 270
- Маса,3 кг
ВІДПРАВКА можлива тільки НОВОЮ ПОШТОЮ!!!!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Состояние | Новое |
| Переворот яиц | Ручной |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Воздухообмен | Естественный |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Средняя вместимость яиц | |
| Куриные яйца | 120 шт |
| Гусиные яйца | 80 шт |
| Утиные яйца | 100 шт |
| Перепелиные яйца | 350 шт |
| Индюшиные яйца | 100 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 1 630 ₴

